2012/2013

2011/2012


OKTV

Országos Versenyek

Megyei- Bp-i versenyek

Katolikus versenyek

Sporteredmények

Művészeti versenyek

Egyéb versenyek, díjak

Mi diákjaink, máshol

 

 





2012/2013


Sinka Domonkos 12.b Sporteredmények

3000 m síkfutás
Budapesti Diákolimpia
2012/2013

 

1. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Szakács Zoltán

 



Sinka Domonkos 12.b Sporteredmények

mezei futás (egyéniben)
Budapesti Diákolimpia Atlétika
2012/2013

 

III. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára:

 



Csapat: 201/2013-as röplabda csapat Sporteredmények

Testnevelés
XI. kerületi Iskolai Röplabda Bajnokság
2012/2013

Koltai Csanád, Rádl Ádám, Taigiszer Márton, Lukács Gábor, Otruba Gábor, Vass Benedek, Tirczka Sebestyén, Kollányi Gergely 

1. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Szakács Zoltán

 





2011/2012


Sinka Domonkos 11.b Sporteredmények

Testnevelés
KIDS ("mezei futás")
2011/2012

 

2. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Szakács Zoltán

 



Pályi Patrik 8.b Sporteredmények

Testnevelés
Budapesti Diákolimpia (Fiú, IV. korcsoport - tájfutás)
2011/2012

 

5. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Horváth Péter

 





2010/2011


Csapat: Kosárcsapat - 2011 (VI. kcs.) Sporteredmények

Testnevelés
Ferences Kupa Kosárlabda Bajnokság
2010/2011

Gáthy Gergely, Merza Benedek, Varga László Mátyás, Penksza András, Kalmár Csanád, Idrissi Maruan Marcell, Hock Vilmos, Hock Vilmos, Gyöngyössy János, Nyitrai Gergely, Nyitrai Gergely 

1. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Horváth Péter

 



Sinka Domonkos 10.b Sporteredmények

Testnevelés
Budapesti Diákolimpia
2010/2011

 

4. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Szakács Zoltán

 



Csapat: Kosárcsapat - 2011 (V. kcs.) Sporteredmények

Testnevelés
Ferences Kupa Kosárlabda Bajnokság
2010/2011

Amberboy Szilveszter, Márkus Roland, Matits András, Bódis László, Smikál Csanád, Smikál Csanád, Móczár Gábor, Prágai András 

4. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Horváth Péter

 



Csapat: Kosárcsapat - 2011 (IV. kcs.) Sporteredmények

Testnevelés
Ferences Kupa Kosárlabda Bajnokság
2010/2011

Siket Csaba, Vancsura Dániel, Bednárik Imre, Bechtold Sebestyén, Prágai András, Fazekas Mihály, Bognár Áron, Fentős Bence 

5. helyezés

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Horváth Péter

 





2009/2010


Zs. Tóth Ferenc 8.a Sporteredmények

Testnevelés
Budapest Bajnokság Sportlövészet
2009/2010

 

1. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára:

 



Sarkadi Nagy Márton 8.a Sporteredmények

Testnevelés
Tolna Marathon Kajak 500 és 3000m
2009/2010

 

2. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára:

 



Csapat: Röplabada csapat (VI. korcsoport, 2009/2010) Sporteredmények

Testnevelés
Budapesti Diákolimpia Röplabda
2009/2010

Flanek Bálint, Hardi Apor, Idrissi Maruan Marcell, Kalmár Csanád, Laczkó Ákos, Mozsolics Máté, Dessewffy Márton, Varga László Mátyás 

3. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Szakács Zoltán

 



Csapat: Röplabada csapat (VI. korcsoport, 2009/2010) Sporteredmények

Testnevelés
Budapesti Diákolimpia
2009/2010

Flanek Bálint, Hardi Apor, Idrissi Maruan Marcell, Kalmár Csanád, Laczkó Ákos, Mozsolics Máté, Dessewffy Márton, Varga László Mátyás 

3. hely (zárt kcs.)

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Szakács Zoltán

 



Sporteredmények

Testnevelés
Patrociniumi Piar Kosár Kupa
2009/2010

 

1. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Horváth Péter

 



Csapat: Kosárcsapat - 2010 (V. kcs., serdülõk) Sporteredmények

Testnevelés
Budapesti Diákolimpia - középiskolás amatőr kosárbajnokság
2009/2010

Kalmár Csanád, Smikál Csanád, Hajba András Péter, Magyar Bence Adrian, Hajba András Péter, Amberboy Szilveszter, Márkus Roland, Márkus Roland, Matits András, Almay Bálint 

3. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Horváth Péter

 



Sporteredmények

Testnevelés
Ferences Kosárlabda Kupa
2009/2010

 

1. hely (V. kcs.)

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Horváth Péter

 



Sporteredmények

Testnevelés
Ferences Kosárlabda Kupa
2009/2010

 

2. hely (IV. kcs.)

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Horváth Péter

 





2008/2009


Penksza András 10.a Sporteredmények

Testnevelés
Diákolimpia (országos döntők) - Karate
2008/2009

 

Ezüst

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára:

 



Sarkadi Nagy Márton 7.a Sporteredmények

Testnevelés
Diákolimpia (országos döntő) - Kajak
2008/2009

 

Bronz

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára:

 



Sporteredmények

Testnevelés
Budapesti Diákolimpia
2008/2009

 

Arany

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Szakács Zoltán

 



Sporteredmények

Testnevelés
Budapesti Diákolimpia
2008/2009

 

Bronz

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Szakács Zoltán

 



Sporteredmények

Testnevelés
Katolikus Iskolák Diák Sportszövetségének XVI. Sportversenye
2008/2009

 

Arany

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Szakács Zoltán

 



Csapat: Kosárlabda Ifjúsági Csapat Sporteredmények

Testnevelés
KIDS
2008/2009

Bódis László, Merza Benedek, Varga László Mátyás, Penksza András, Kalmár Csanád, Idrissi Maruan Marcell, Gáthy Gergely, Hock Vilmos, Mikesy János, Hernády Gergely 

Ezüst

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Horváth Péter

 



Sporteredmények

Testnevelés
KIDS
2008/2009

 

Ezüst

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Szakács Zoltán

 



Schmutzer Áron 8.a Sporteredmények

Testnevelés
KIDS - Kislabdahajítás
2008/2009

 

Ezüst

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Szakács Zoltán

 



Sinka Domonkos 8.b Sporteredmények

Testnevelés
KIDS - Futás (1500 m, IV. korcsoport)
2008/2009

 

Ezüst

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Szakács Zoltán

 



Lukács Márk 11.b Sporteredmények

Testnevelés
KIDS - Futás (400 m, VI. korcsoport)
2008/2009

 

Bronz

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Horváth Péter

 



Schmutzer Áron 8.a Sporteredmények

Testnevelés
KIDS - Futás (300 m, IV. korcsoport)
2008/2009

 

Bronz

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Szakács Zoltán

 



Sporteredmények

Testnevelés
KIDS - Svédváltó (VI. korcsoport)
2008/2009

 

bronz

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Horváth Péter

 



Hargitai András 11.b Sporteredmények

Testnevelés
KIDS - Futás (3000 m, VI. korcsoport)
2008/2009

 

4. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Horváth Péter

 



Schmutzer Bence 11.b Sporteredmények

Testnevelés
KIDS - Futás (400 m, VI. korcsoport)
2008/2009

 

5. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Horváth Péter

 



Molnár Dezső 11.b Sporteredmények

Testnevelés
KIDS - Futás (100 m, VI. korcsoport)
2008/2009

 

6. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Horváth Péter

 



Lukács Márk 11.b Sporteredmények

Testnevelés
KIDS - Távolugrás (VI. korcsoport)
2008/2009

 

6. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Horváth Péter

 



Sporteredmények

Testnevelés
Ferences Kupa
2008/2009

 

Ezüst

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Horváth Péter

 



Sporteredmények

Testnevelés
Ferences Kupa
2008/2009

 

Bronz

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Horváth Péter

 



Sporteredmények

Testnevelés
Ferences Kupa
2008/2009

 

4. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Horváth Péter