2012/2013

2011/2012


OKTV

Országos Versenyek

Megyei- Bp-i versenyek

Katolikus versenyek

Sporteredmények

Művészeti versenyek

Egyéb versenyek, díjak

Mi diákjaink, máshol

 

 





2012/2013


Juhász Péter 11.a Országos versenyek

Fizika
Országos Szilárd Leó Fizikaverseny
2012/2013

 

3. hely + különdíj

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Urbán János

 



Oberfrank Márton 10.a Országos versenyek


Magyarország jó tanulója – jó sportolója
2012/2013

 

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára:

 



Juhász Péter 11.a Országos versenyek

Fizika
Eötvös-verseny
2012/2013

 

III. díj

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Urbán János

 



Juhász Péter 11.a Országos versenyek

Fizika
KÖMAL Fizika mérési feladatok versenye
2012/2013

 

1. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára:

 



Béres András 10.b Országos versenyek

Fizika
Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizika Verseny
2012/2013

 

21. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Kiss Gergely

 





2011/2012


Juhász Péter 10.a Országos versenyek

Fizika
Kunfalvi Rezső Országos Fizika Diákolimpiai Válogatóverseny
2011/2012

 

diákolimpiai kvalifikáció

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára:

 



Csapat: Földrajz csapat Országos versenyek

Földrajz
Földgömb IV. Nemzetközi Földrajzverseny
2011/2012

Prohászka Zoltán, Leelőssy Ambrus 

1. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Bán Róbert

 



Horváth Benedek 10.a Országos versenyek

Latin nyelv
Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny
2011/2012

 

19. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Koós Levente

 



Juhász Péter 10.a Országos versenyek

Fizika
Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizika Versen
2011/2012

 

14. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Urbán János

 



Bátai Bence 9.b Országos versenyek

Latin nyelv
Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny
2011/2012

 

kiemelt dicséret

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Koós Levente

 



Juhász Péter 10.a Országos versenyek

Fizika
Országos Szilárd Leó Fizikaverseny
2011/2012

 

2. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Urbán János

 



Horváth Benedek 10.a Országos versenyek

Hittan
V. Országos Középiskolai Katolikus Hittanverseny
2011/2012

 

4. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Zsódi Viktor Sch. P.

 





2010/2011


Juhász Péter 9.a Országos versenyek

Fizika
Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Fizikaverseny
2010/2011

 

1. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Urbán János

 



Juhász Péter 9.a Országos versenyek

Fizika
Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Fizikaverseny
2010/2011

 

1. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Urbán János

 



Csapat: Énekkar - Schola (2010/2011) Országos versenyek

Ének-zene
XII. Országos Rajeczky Benjamin Gregoriánverseny
2010/2011

Fazekas Mátyás, Nyeste László, Pál Gergely, Schmutzer Áron, Fazekas László, Ónodi Béla, Mozsáry Dániel, Siket Csaba, Zsigmond Gergely 

Arany minősítés

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Melegh Béla

 



Csapat: Földrajz csapat Országos versenyek

Földrajz
A Földgömb III. Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny
2010/2011

Prohászka Zoltán, Leelőssy Ambrus 

1. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Subai Géza, Tőzsér Pál

 



Juhász Péter 9.a Országos versenyek

Fizika
Öveges József Emlékverseny
2010/2011

 

2. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Urbán János

 



Horváth Benedek 9.a Országos versenyek

Történelem
Savaria Országos Történelem Verseny
2010/2011

 

10. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Legeza Márton

 



Farkas Dániel 12.b Országos versenyek

Matematika
Zrínyi Ilona Matematika Verseny
2010/2011

 

10. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Futó Béla Sch. P.

 



Béres András 8.b Országos versenyek

Matematika
XXII. Bátaszéki Matematika Verseny
2010/2011

 

22. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Kiss Gergely

 





2009/2010


Prohászka Zoltán 10.b Országos versenyek

Történelem
Savaria Országos Történelem Tantárgyi Verseny
2009/2010

 

2. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Szakál Ádám Sch. P.

 



Farkas Pál Balázs 10.b Országos versenyek

Latin nyelv
Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny
2009/2010

 

5. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Kormos Zoltán

 



Kovács Péter Ágoston 9.a Országos versenyek

Latin nyelv
Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny
2009/2010

 

10. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Kormos Zoltán

 



Lászlóffy András 13.b Országos versenyek

Fizika
Eötvös Lóránd Fizikai Társulat Eötvös Versenye
2009/2010

 

5. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Futó Béla

 



Farkas Dániel 11.b Országos versenyek

Matematika
Gordiusz Matematikaverseny
2009/2010

 

11. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Futó Béla

 



Prohászka Zoltán 10.b Országos versenyek

Latin nyelv
Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny
2009/2010

 

12. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Kormos Zoltán

 



Szőke Máté 9.b Országos versenyek

Latin nyelv
Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Veresny
2009/2010

 

17. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Kormos Zoltán

 



Bencze Ákos 9.b Országos versenyek

Latin nyelv
Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny
2009/2010

 

dicséret

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Kormos Zoltán

 



Bakonyi Bence 9.a Országos versenyek

Latin nyelv
Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny
2009/2010

 

dicséret

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Kormos Zoltán

 



Szivák Tamás 10.b Országos versenyek

Fizika
Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizika Verseny
2009/2010

 

27. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Dr. Serényi Tamás

 



Leelőssy Ambrus 10.b Országos versenyek

Latin nyelv
Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny
2009/2010

 

dicséret

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Kormos Zoltán

 





2008/2009


Lászlóffy András 12.b Országos versenyek

Fizika
KÖMAL Fizika Elméleti Verseny
2008/2009

 

3-4. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Futó Béla

 



Bencze Ákos 9.b Országos versenyek

Latin nyelv
Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny
2008/2009

 

3. helyezés

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Labancz Zsolt Sch.P.

 



Farkas Pál Balázs 9.b Országos versenyek

Latin nyelv
Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny
2008/2009

 

5. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Labancz Zsolt Sch. P.

 



Prohászka Zoltán 9.b Országos versenyek

Történelem
Savaria Országos Történelem Tantárgyi Verseny
2008/2009

 

6. helyezés

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Szakál Ádám Sch.P.

 



Szovák Márton 10.a Országos versenyek

Latin nyelv
Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny
2008/2009

 

8. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Labancz Zsolt Sch. P.

 



Leelőssy Ambrus 9.b Országos versenyek

Latin nyelv
Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny
2008/2009

 

kiemelt dicséret

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Labancz Zsolt Sch. P.

 



Hargitai Balázs 10.a Országos versenyek

Fizika
Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizika Verseny
2008/2009

 

26. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Futó Béla

 



Jánosy Bence 10.a Országos versenyek

Fizika
Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizika Verseny
2008/2009

 

27. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Futó Béla Sch. P.

 



Országos versenyek

Ének-zene
X. Országos Rajeczky Benjámin Gregorián Verseny
2008/2009

 

Ezüst minősítés

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Melegh Béla

 



Országos versenyek

Történelem
Batthyány Lajos és kora Középiskolás Vetélkedő
2008/2009

 

4. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Pehartz Tamás

 



Országos versenyek

Történelem
Batthyány Lajos és kora Középiskolás Vetélkedő
2008/2009

 

13. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Pehartz Tamás

 



Országos versenyek

Ének
X. Országos Rajeczky Benjamin Verseny (Gregorián kategória)
2008/2009

 

Bronz minősítés

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Melegh Béla

 



Országos versenyek

Történelem
Gloria Victis Kárpát-medencei Középiskolai Vetélkedő
2008/2009

 

7. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Pehartz Tamás

 





2007/2008


Idrissi Maruan Marcell 9.a Országos versenyek

Latin nyelv
Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny
2007/2008

 

1. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára:

 



Farkas Dániel 9.b Országos versenyek

Matematika
Arany Dániel Matematikai Verseny
2007/2008

 

II. dicséret

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Futó Béla Sch.P.

 



Horváth Ágoston 10.a Országos versenyek

Történelem
Savaria Országos Történelem Tantárgyi Verseny
2007/2008

 

16. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Pehartz Tamás

 



Bíró László 12.a Országos versenyek

Fizika
Szilárd Leó Fizikaverseny
2007/2008

 

12.

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára:

 



Hargitai Balázs 9.a Országos versenyek

Matematika
Arany Dániel Matematika Verseny
2007/2008

 

Döntőbe jutott

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Futó Béla Sch.P.

 





2006/2007


Országos versenyek

Ének-zene
VIII. Országos Rajeczky Benjamin Vers. (Gregorián kategória)
2006/2007

 

Arany Minősítés

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Melegh Béla

 





0/1


Országos versenyek



0/1

 

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: