2012/2013

2011/2012


OKTV

Országos Versenyek

Megyei- Bp-i versenyek

Katolikus versenyek

Sporteredmények

Művészeti versenyek

Egyéb versenyek, díjak

Mi diákjaink, máshol

 

 





2011/2012


Farkas Pál Balázs 12.b OKTV

Latin nyelv
Latin OKTV
2011/2012

 

11. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Kormos Zoltán

 



Szőke Máté 11.b OKTV

Latin nyelv
Latin OKTV
2011/2012

 

12. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Kormos Zoltán

 



Leelőssy Ambrus 12.b OKTV

Spanyol nyelv
Spanyol OKTV
2011/2012

 

29. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Vasváry Viktor

 





Juhász Péter 10.a Országos versenyek

Fizika
Kunfalvi Rezső Országos Fizika Diákolimpiai Válogatóverseny
2011/2012

 

diákolimpiai kvalifikáció

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára:

 



Csapat: Földrajz csapat Országos versenyek

Földrajz
Földgömb IV. Nemzetközi Földrajzverseny
2011/2012

Prohászka Zoltán, Leelőssy Ambrus 

1. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Bán Róbert

 



Horváth Benedek 10.a Országos versenyek

Latin nyelv
Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny
2011/2012

 

19. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Koós Levente

 



Juhász Péter 10.a Országos versenyek

Fizika
Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizika Versen
2011/2012

 

14. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Urbán János

 



Bátai Bence 9.b Országos versenyek

Latin nyelv
Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny
2011/2012

 

kiemelt dicséret

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Koós Levente

 



Juhász Péter 10.a Országos versenyek

Fizika
Országos Szilárd Leó Fizikaverseny
2011/2012

 

2. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Urbán János

 



Horváth Benedek 10.a Országos versenyek

Hittan
V. Országos Középiskolai Katolikus Hittanverseny
2011/2012

 

4. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Zsódi Viktor Sch. P.

 





Juhász Péter 10.a Katolikus versenyek

Fizika
Károly Ireneusz Fizika Verseny (feladatmegoldás kategória)
2011/2012

 

1. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Urbán János

 



Farkas János 8.b Katolikus versenyek

Fizika
Károly Ireneusz Fizika Verseny (egyéni, írásbeli feladatmegoldás)
2011/2012

 

1. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Urbán János

 



Szivák Tamás 12.b Katolikus versenyek

Fizika
Károly Ireneusz Fizika Verseny (feladatmegoldás kategória)
2011/2012

 

1. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Dr. Serényi Tamás

 



Simonek Tamás 8.b Katolikus versenyek

Fizika
Károly Ireneusz Fizika Verseny (egyéni, írásbeli feladatmegoldás)
2011/2012

 

2. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Urbán János

 



Csapat: 2011/2012 Fizikus csapat Katolikus versenyek

Fizika
Károly Ireneusz Fizika Verseny (kísérleti bemutató kategória)
2011/2012

Juhász Péter, Szivák Tamás, Fenyvesi Róbert, Simonek Péter, Farkas János, Simonek Tamás 

1. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Urbán János, Kiss Gergely

 



Csapat: 2011/2012 Fizikus csapat Katolikus versenyek

Fizika
Károly Ireneusz Fizika Verseny ("Ki mit tud?" csapatverseny)
2011/2012

Juhász Péter, Szivák Tamás, Fenyvesi Róbert, Simonek Péter, Farkas János, Simonek Tamás 

2. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Urbán János, Kiss Gergely

 



Svastits Áron 7.b Katolikus versenyek

Matematika
Dugonics András Matematika Verseny
2011/2012

 

1. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Kiss Gergely

 





Csapat: Rajeczky 2012 Művészeti

Ének-zene
XIII. Országos Rajeczky Benjamin Gregoriánverseny
2011/2012

Zsigmond Álmos, Ferentzi Kristóf, Béres Pál, Béres Pál, Rádl Ádám, Rádl Ádám, Taigiszer Márton, Pál Gergely, Schmutzer Áron, Fazekas László, Ónodi Béla 

Arany minősítés

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Melegh Béla

 





Sinka Domonkos 11.b Sporteredmények

Testnevelés
KIDS ("mezei futás")
2011/2012

 

2. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Szakács Zoltán

 



Pályi Patrik 8.b Sporteredmények

Testnevelés
Budapesti Diákolimpia (Fiú, IV. korcsoport - tájfutás)
2011/2012

 

5. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: Horváth Péter

 





Tóth Barnabás 8.a Mi diákjaink, máshol


XIII. Országos Friss Antal Gordonkaverseny
2011/2012

 

3. hely

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára:

 



Juhász Péter 10.a Mi diákjaink, máshol


Audi Kreativity 2011 (csapatverseny)
2011/2012

 

"A leginnovatívabb jármű"

Oklevél kattintásra
Felkészítő tanára: